У мережі інтернет можна знайти досить багато ресурсів, присвячених різноманітним питанням створення та просування веб-сайтів. Зазвичай, власники цих проектів заробляють на контекстній та банерній рекламі, продажу посилань. Оскільки оренда хостингу здійснюється надовго, веб-майстри не мають можливості регулярно дізнаватися новини про багатьох хостинг-провайдерів.

Суть у тому, що деякі провайдери хостингів, особливо нові, часто пропонують своїм передплатникам отримувати прибутки у партнерських програмах. Це означає, що зареєстрований користувач хостинг-провайдера зможе стати реселлером хостинг-пакетів та заробляти на спекуляціях. Провайдер надає хостинги реселеру за оптовими цінами.

Замовити можна тут хостинг реселерів А продавати можна по ринкових. Цей вид комерції може приносити хороші доходи. Причому як приємне і не витратне доповнення до основного заняття. Якщо встановити на сайті скрипти для автоматизації процесу продажу хостингів, цей бізнес стає справжнісіньким пасивним доходом.

Успіх проекту повністю залежить від того, наскільки цікаву та корисну інформацію міститиме сайт. Наскільки часто будуть проводитися оновлення, щоб відвідувач регулярно отримував найсвіжішу та найкориснішу інформацію про створення сайтів та просування. Найважливіше, привчити користувачів до регулярних відвідин. Для цього запропонуйте передплатити e-mail розсилку оновлень. Переконати відвідувачів передплатити, можна пропонуючи отримати щось корисне безкоштовно. Наприклад, електронну книгу про створення сайтів або SEO.

Очевидно, що якщо людина регулярно відвідуватиме сайт заради навчання, рано чи пізно вона дозріє для самостійного створення веб-проекту. Тоді йому знадобиться хостинг для публікації. І якщо до цього часу користувач переконався в якості та сумлінності вашого ресурсу, то він не займатиметься іншими пошуками, і орендує хостинг-тариф саме на вашому сайті. Фактично все залежить від здатності прив’язати відвідувачів до свого сайту. Тобто звичайний маркетинг та вміння поводитися з людьми.

Далі можна розширювати бізнес на реселенг хостингів, додаючи нові партнерські програми. Шукати провайдерів, які надають хостинг для перепродажу. Далі розміщувати пропозиції на сторінках сайту. Оскільки ціни ви встановлюєте самостійно, перспективи цілком райдужні.

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті