Дисковий простір – це обсяг даних, які можна зберігати на диску. Сюди входять усі ваші файли, папки, зображення, відео та музика. Якщо ви хочете зберегти більше файлів, вам знадобиться більше місця на диску для їх зберігання.

Дисковий простір — вимірюється в байтах та кілобайтах, а іноді й у гігабайтах (ГБ) чи терабайтах (ТБ). Читайте також: Що таке хостинг

Способи легко звільнити місце на диску

Існує безліч способів, якими можна звільнити місце на диску. Одним із найпоширеніших є видалення файлів та програм, які більше не використовуються.

Перший крок — визначити, що ви більше не використовуєте або чого не потребуєте. Це можуть бути документи, фотографії, музика, відео або інший тип файлу. Ви також повинні перевірити, чи є якісь програми, які вам більше не потрібні. Також варто перевірити історію браузера, тому що це дозволить визначити всі відвідані веб-сайти та файли, завантажені з них.

Також важливо відзначити, що видалення файлів не означає, що вони зникнуть назавжди – вони просто не будуть доступні, поки не будуть відновлені з резервної копії або іншого зовнішнього пристрою, такого як USB-накопичувач або SD-карта.

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті