SSL-сертифікат — це цифровий сертифікат, який забезпечує шифрування конфіденційних даних, що надсилаються через Інтернет. Це дозволяє зашифрувати з’єднання між вами та веб-сайтом, щоб ніхто не міг підслухати вашу інформацію.

Шифрування керується за допомогою криптографії з відкритим ключем, яка є алгоритмом, що використовує два ключі: відкритий ключ і закритий ключ. Відкритий ключ шифрує дані, а закритий ключ розшифровує дані. Наприклад, якщо ви бажаєте надіслати комусь електронний лист, ви повинні зашифрувати його за допомогою його відкритого ключа, щоб тільки він міг розшифрувати його за допомогою свого закритого ключа. Читайте також: Що таке домен сайту

Навіщо використовується SSL?

SSL – це протокол безпеки, який розшифровується як Secure Sockets Layer. Це гарантує, що інформація, що передається між двома пристроями, зашифрована і не може бути доступна нікому, крім відправника та одержувача.

Це означає, що якщо ви переглядаєте сайт через SSL, ваша інформація буде захищена від хакерів. Усі веб-сайти повинні використовувати SSL для захисту своїх клієнтів та власних даних. Купити SSL-сертифікат для сайту

Які існують типи SSL-сертифікатів

Сертифікати SSL використовуються для шифрування трафіку між браузером користувача та веб-сайтом.

Існує три типи SSL-сертифікатів: перевірка домену (DV), перевірка організації (OV) та розширена перевірка.

Перевірка домену безкоштовна, але не забезпечує високого рівня перевірки. Перевірка організації коштує дорожче, але забезпечує високий рівень перевірки. SSL з розширеною перевіркою є найдорожчими, але вони забезпечують додатковий рівень перевірки, якому користувачі можуть довіряти, що сайт є законним і заслуговує на довіру.

SSL-сертифікат зеленою лініэю — це тип SSL-сертифіката, який можна отримати для захисту свого веб-сайту. Його називають сертифікатом розширеної перевірки (EV).

SSL сертифікати зеленою лініэю випускаються за принципом випуску таких сертифікатів, можна провести аналогію з сертифікатами з перевіркою. Процес випуску SSL-сертифіката зеленої лінії включає перевірку юридичного статусу компанії та її доменного імені, а також перевірку даних у базі даних WHOIS компанії. Процес триває близько двох тижнів.

Як SSL сертифікат впливає на рейтинг вашого сайту

Сертифікат SSL є важливою частиною веб-сайту. Це гарантує, що інформація на веб-сайті зашифрована та захищена. Це позитивно впливає на результати пошуку Google. Читайте також: Як отримати SSL-сертифікат безкоштовно

Google оголосив, що дасть веб-сайтам із SSL-сертифікатами перевагу в результатах пошуку. Веб-сайти без SSL-сертифікатів можуть бути оштрафовані алгоритмом Google, що означає, що вони можуть бути не так високо оцінені, як сайти із SSL-сертифікатом. Купити SSL-сертифікат для сайту

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті