Ви можете отримати безкоштовний SSL-сертифікат від Let’s Encrypt. Все, що вам потрібно, це зареєструватися в них, і вони нададуть вам сертифікат SSL для вашого домену.

Let’s Encrypt це безкоштовний SSL-сертифікат, автоматизований та відкритий центр сертифікації (ЦС). Він надає сертифікати більш ніж 90% всіх веб-сайтів, які використовують HTTPS в Інтернеті. Сервіс був розроблений Дослідницькою групою з безпеки в Інтернеті (ISRG) та спонсорується великими організаціями, включаючи Mozilla Foundation, Cisco Systems, Akamai Technologies, Electronic Frontier Foundation (EFF), Facebook та Google.

Сервіс доступний з грудня 2015 року, і станом на червень 2017 року було випущено понад 100 мільйонів сертифікатів. Читайте також: Що таке HTTP та HTTPS

SSL-сертифікат безкоштовно від Sectigo чи GoGetSSL

Є багато способів отримати SSL-сертифікат безкоштовно. Ви можете використовувати безкоштовний сертифікат Sectigo або GoGetSSL.

Sectigo — це компанія, яка пропонує SSL-сертифікати безкоштовно, але пропонує лише перевірку домену. Це означає, що сертифікат є дійсним лише протягом одного року і не забезпечує повного шифрування даних. Тим не менш, це все ще добрий варіант для тих, хто хоче почати роботу зі своїм веб-сайтом і не хоче витрачати гроші на сертифікат.

GoGetSSL пропонує SSL сертифікати безкоштовно, але вони вимагають, щоб у вас був платний план хостингу. Це означає, що вам необхідно мати власний обліковий запис хостингу, перш ніж ви зможете скористатися послугою. Перевага цієї послуги полягає в тому, що вона забезпечує повне шифрування даних і не вимагає жодної перевірки з боку вашого реєстратора доменних імен або провайдера веб-хостингу. Купити хостинг в Україні

SSL-сертификат Бесплатно от Cloudflare 

Cloudflare – компанія, яка спеціалізується на забезпеченні максимально можливої продуктивності веб-сайтів для своїх клієнтів. Їхній безкоштовний сервіс Universal SSL захищає ваш сайт від DDoS-атак і підвищує швидкість завантаження вашого сайту.

Якщо ви вже використовуєте Cloudflare, ви отримаєте SSL-сертифікат безкоштовно. Якщо ні, то ви можете підписатися на їхній безкоштовний план і безкоштовно отримати SSL-сертифікат, виконавши такі дії:

  • 1) Зареєструйте обліковий запис в Cloudflare.
  • 2) Додайте свій домен до облікового запису, натиснувши кнопку «Додати сайт» на панелі інструментів Cloudflare.
  • 3) Після того, як ви натиснете «Додати сайт», натисніть «Активувати безкоштовний план» і виконайте всі кроки, які передбачені для завершення процесу.

Відмінності між безкоштовними SSL-сертифікатами та платними

Основна відмінність безкоштовного SSL сертифіката від платного полягає в тому, що браузери не довіряють безкоштовним. Вони вважаються менш безпечними і можуть призвести до блокування веб-сайту браузерами.

Платний сертифікат SSL, з іншого боку, розглядається браузерами як більш надійний і заслуговує на довіру. Це також дозволить використовувати додаткові функції, такі як розширена перевірка або сертифікати EV, які забезпечують ще більшу безпеку для бізнесу. Придбати можна тут: SSL-Сертифікат для сайту

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті