Ми пропонуємо простий, зручний та безпечний спосіб «оплата частинами» від банків партнерів.

Як замовити послугу та оформити «оплату частинами»

Крок 1. Вибирайте будь-який тарифний план віртуального хостингу, VPS-сервер, виділений сервер або будь-яку послугу, що пропонується на сайті hostkoss.com/ua/

tariffs-hostkoss-com

Крок 2. В оформленні замовлення пропишіть назву домену (якщо ви хочете купити домен. Якщо ні, то ви обираєте пункт «Я використовуватиму свій домен і оновлю його name-сервера») натисніть кнопку. Перевірити

choose-domain-hostkoss-com

Крок 3. Виберіть платіжний цикл: оплата за рік або 2 роки, тисніть. Далі

tariff-plan-settings-hostkoss-com

Крок 4. Перегляд та оплата: у цьому розділі можна прописати купон знижки, якщо він у вас є. Натисніть Оформити.

view-and-pay-for-the-tariff-plan-hostkoss-com

Крок 5. Для оформлення замовлення введіть ваші дані та платіжну інформацію. Натисніть Завершити замовлення.

complete-order-hostkoss-com

Крок 6. На сторінці оплати виберіть банк та кількість платежів.

payment-page-select-hostkoss-com

Доступні розстрочки

Покупка частинами від monobank

Мінімальна сума купівлі 500 грн. Оплата на виплат доступна всім власникам карт monobank. Покупець не сплачує жодних комісій.

Повернення коштів

При поверненні послуги скасування розстрочки доступне протягом 14 днів, крім реєстрації доменів.

Плати частинами від Ощадбанк

Плати частинами – розстрочка для клієнтів банку Ощадбанк, власників карток «Моя кредитка» або «MORE». Дозволяє оплатити послугу на виплат онлайн від 3 до 12 платежів. Мінімальна сума, за якої платіжний метод буде доступний на сторінці/віджеті – 1500 грн. Покупець не сплачує жодних комісій.

Плати частинами від А-Банку

Плати частинами – розстрочка клієнтам банку А-Банк. Дозволяє оплатити товар на виплат онлайн до 12 платежів. Дозволяє продавати послугу вартістю від 300 грн. Покупець не сплачує жодних комісій. Мінімальна сума купівлі – 300 грн. Плати частинами доступна всім власникам карток А-Банк.

Розстрочка від ОТР банку

Розстрочка для власників карток OTP банку, що дозволяє розбити покупку на зручну кількість платежів. «Скибочка» як кредит, тільки найкраще — без документів, банківських рішень та договорів. «Скибочка» працює через програму. Оформлення – 1 клік!

Мінімальна сума купівлі – 300 грн. Оплата на виплат доступна власникам карток ОТР банку. Покупцеві достатньо підтвердити оформлення розстрочки у мобільному додатку банку. Покупець не сплачує жодних комісій.

Розстрочка від Райффайзен Банк

Розстрочка Райффайзен Банк – онлайн розстрочка для кредитних карток Райффайзен Банку (кредитні картки “100 днів”, “Хочу карту”, “Fishback” ін.). Мінімальна сума для розстрочення – 1500 грн. Покупець може сплатити послугу частинами на 3, 6, 12. 24 платежі, залежно від запропонованих умов банку.

Зверніть увагу: Комісія за розстрочку стягується з покупця згідно з тарифами банку Райффайзен Банк.

Плати частинами sportbank

Мінімальна сума купівлі – 1000 грн. Оплата на виплат доступна всім власникам карт sportbank. Покупцеві достатньо підтвердити оформлення розстрочки у мобільному додатку банку. Покупець не сплачує жодних комісій.

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті