Nabízíme jednoduchý, pohodlný a bezpečný způsobplatby na splátkyu partnerských bank.

Jak si objednat službu a dohodnout se na splátkách

Krok 1. Vyberte si libovolný sdílený hostingový plán, VPS server, dedikovaný server nebo jakoukoli službu nabízenou na webových stránkách hostkoss.

tariffs-hostkoss-com

Krok 2. V pokladně zadejte název domény (pokud chcete doménu koupit. Pokud ne, pak vyberte možnost “Použiji svou doménu a aktualizuji její jmenný server”) a klikněte na tlačítko . Zkontrolujte, zda je doména v pořádku.

choose-domain-hostkoss-com

Krok 3. Vyberte cyklus platby: platba za rok nebo za 2 roky, klikněte. Další.

tariff-plan-settings-hostkoss-com

Krok 4. Zobrazit a zaplatit: V této části můžete zadat slevový kupón, pokud jej máte. Klikněte na tlačítko Pokladna.

view-and-pay-for-the-tariff-plan-hostkoss-com

Krok 5. Chcete-li zadat objednávku, zadejte své údaje a platební údaje. Klikněte na tlačítko Dokončit objednávku.

complete-order-hostkoss-com

Krok 6. Na stránce platby vyberte banku a počet plateb.

payment-page-select-hostkoss-com

Dostupné splátky

Nákup na splátky od monobanky

Minimální částka nákupu je 500 UAH. Platba na splátky je dostupná všem držitelům karet Monobank. Kupující neplatí žádné poplatky.

Náhrady

Pokud službu vrátíte, je zrušení splátky možné do 14 dnů, s výjimkou registrace domény.

Platba na splátky od Oschadbank

Splátky jsou splátkový kalendář pro klienty Oschadbank, držitele karetMoje kreditníkarta neboMORE. Umožňuje platit za službu ve splátkách online od 3 do 12 splátek. Minimální částka, která je pro tento způsob platby na stránce/widgetu k dispozici, je 1500 UAH. Kupující neplatí žádné provize.

Platba na splátky od A-Bank

Splátky – splátkový kalendář pro klienty A-Bank. Umožňuje platit za zboží na splátky online až ve 12 splátkách. Umožňuje prodat službu v ceně od 300 UAH. Kupující neplatí žádné poplatky. Minimální částka nákupu je 300 UAH. Platba na splátky je dostupná všem držitelům karet A-Bank.

Splátkový kalendář od OTP Bank

Splátkový kalendář pro držitele karet OTP Bank, který umožňuje rozdělit nákup do výhodného počtu splátek.“Slice” je jako půjčka, jen lepší – bez dokladů, bankovních rozhodnutí a smluv. “Plátky” fungují prostřednictvím aplikace. K dokončení stačí 1 kliknutí!

Minimální částka nákupu je 300 UAH. Držitelé karet OTP Bank mohou platit na splátky. Kupující musí pouze potvrdit splátkový kalendář v mobilní aplikaci banky. Kupující neplatí žádné poplatky.

Splátkový kalendář od Raiffeisen Bank

Raiffeisen Bank splátkový kalendář – online splátkový kalendář pro kreditní karty Raiffeisen Bank (kreditní karty “100 dní”, “Chci kartu”, “Fishback ” atd.). Minimální částka pro splátky je 1500 UAH. Kupující může za službu zaplatit ve splátkách ve výši 3, 6, 12. 24 splátkách v závislosti na podmínkách banky.

Upozornění: Splátkový poplatek je kupujícímu účtován v souladu se sazebníkem Raiffeisen Bank.

Plaťte na splátky se sportbankou

Minimální částka nákupu je 1000 UAH. Platba na splátky je dostupná všem držitelům karet Sportbank. Kupující musí pouze potvrdit splátkový kalendář v mobilní aplikaci banky. Kupující neplatí žádné poplatky.

O autorovi

Andrii Kostashchuk

Andrii má zkušenosti s programováním v různých jazycích pro různé platformy a systémy. Více než osm let se pohybuje v oblasti internetu a pracuje s různými CMS, jako jsou např: Opencart, Drupal, Joomla a samozřejmě s nejoblíbenějším systémem pro správu obsahu WordPress.

Zobrazit všechny články