Pakume lihtsat, mugavat ja turvalist viisi partnerpankadeosamaksetega maksmiseks.

Kuidas tellida teenust ja korraldada järelmaksmine

1. samm. Valige mis tahes jagatud hostingupakett, VPS-server, spetsiaalne server või mis tahes teenus, mida pakutakse veebilehel hostkoss.com/ua/

tariifid-hostkoss-com

2. samm. Kassas sisestage domeeninimi (kui soovite osta domeeni. Kui mitte, siis valige valik “Kasutan oma domeeni ja uuendan selle nimeserverit”) ja klõpsake nupule. Kontrollige.

choose-domain-hostkoss-com

3. samm. Valige maksetsükkel: makse aasta või 2 aastat, klõpsake. Järgmine.

tariifiplaanide seaded-hostkoss-com

4. samm. Vaata ja maksa: Selles jaotises saate sisestada sooduskupongi, kui teil on selline olemas. Vajutage nuppu Kassasse.

vaatab-ja-maksab-tariifi-kava-hostkoss-com

5. samm. Tellimuse vormistamiseks sisestage oma andmed ja makseandmed. Klõpsake nuppu Complete Order.

complete-order-hostkoss-com

6. samm. Makse lehel valige pank ja maksete arv.

payment-page-select-hostkoss-com

Saadaolevad osamaksed

Osamaksetega ostmine monopangast

Minimaalne ostusumma on 500 UAH. Osamaksetena tasumine on võimalik kõigile monobanki kaardiomanikele. Ostja ei maksa mingeid tasusid.

Tagasimaksed

Kui tagastate teenuse, on osamakse tühistamine võimalik 14 päeva jooksul, välja arvatud domeeni registreerimine.

Oschadbanki osamaksetena tasumine

Osamakse on Oschadbanki klientidele,Minu krediitkaardivõiMORE-kaardiomanikele mõeldud järelmaksuplaan. See võimaldab teil tasuda teenuse eest osamaksetena internetis 3 kuni 12 makset. Minimaalne summa, mis on lehel/vidinas kättesaadav makseviis, on 1500 UAH. Ostja ei maksa vahendustasu.

Makske osamaksetena A-pangast

Tasu järelmaksuga – järelmaksukava A-panga klientidele. Võimaldab maksta kaupade eest järelmaksetena internetis kuni 12 makset. Võimaldab müüa teenust hinnaga alates 300 UAH. Ostja ei maksa mingeid tasusid. Minimaalne ostusumma on 300 UAH. Osamaksetega maksmine on saadaval kõigile A-Banki kaardiomanikele.

OTP Panga järelmaksuplaan

OTP Panga kaardiomanikele mõeldud järelmaksete kava, mis võimaldab ostu jaotada mugavaks arvuks makseteks.“Slice” on nagu laen, ainult parem – ilma dokumentide, pangandusotsuste ja lepinguteta. “Viilud” töötab rakenduse kaudu. Selleks kulub vaid 1 klõps!

Minimaalne ostusumma on 300 UAH. OTP Banki kaardiomanikele on võimalik tasuda osamaksetena. Ostja peab lihtsalt kinnitama järelmaksu plaani panga mobiilirakenduses. Ostja ei maksa mingeid tasusid.

Raiffeisen Banki järelmaksuplaan

Raiffeisen Banki järelmaksukava – Raiffeisen Banki krediitkaartide (krediitkaardid “100 päeva”, “Ma tahan kaarti”, “Fishback ” jne) veebipõhine järelmaksukava. Osamaksete minimaalne summa on 1500 UAH. Ostja saab teenuse eest tasuda 3, 6, 12 osamaksuga. 24 osamakset, sõltuvalt panga tingimustest.

Palun võtke arvesse: Osamaksu tasutakse ostjalt vastavalt Raiffeisen Banki tariifidele.

Makske osamaksetena sportbankiga

Minimaalne ostusumma on 1000 UAH. Osamaksetena tasumine on võimalik kõigile spordipanga kaardiomanikele. Ostja peab lihtsalt kinnitama järelmaksu plaani panga mobiilirakenduses. Ostja ei maksa mingeid tasusid.

About the Author

Andrii Kostashchuk

Andriil on kogemus programmeerimisega erinevates keeltes erinevatele platvormidele ja süsteemidele. Ta on veetnud rohkem kui 8 aastat internetisfääris, töötades erinevate CMS-idega, nagu näiteks: Opencart, Drupal, Joomla ja muidugi kõige populaarsem sisuhaldussüsteem WordPress.

View All Articles