Mēs piedāvājam vienkāršu, ērtu un drošu veidu, kāmaksāt pa daļāmno partnerbanku kontiem.

Kā pasūtīt pakalpojumu un norunāt maksājumu pa daļām

1. solis. Izvēlieties jebkuru koplietošanas hostinga plānu, VPS serveri, specializēto serveri vai jebkuru pakalpojumu, kas tiek piedāvāts tīmekļa vietnē hostkoss.com/ua/.

tariffs-hostkoss-com

2. solis. Kasē ievadiet domēna nosaukumu (ja vēlaties iegādāties domēnu. Ja nē, tad izvēlieties iespēju “Es izmantošu savu domēnu un atjaunināšu tā nosaukumu serveri”) un noklikšķiniet uz pogas. Pārbaudiet.

izvēlēties-domēna-hostkoss-com

3. solis. Izvēlieties maksājuma ciklu: maksājums par gadu vai 2 gadiem, noklikšķiniet uz . Tālāk.

tariff-plan-settings-hostkoss-com

4. solis. Šajā sadaļā varat ievadīt atlaižu kuponu, ja jums tāds ir. Noklikšķiniet uz Checkout.

apskatīt-un-apmaksāt-par-tarifa-plānu-hostkoss-com

5. Lai veiktu pasūtījumu, ievadiet savu informāciju un maksājuma informāciju. Noklikšķiniet uz Pabeigt pasūtījumu.

complete-order-hostkoss-com

6. solis. Maksājumu lapā izvēlieties banku un maksājumu skaitu.

payment-page-select-hostkoss-com

Pieejamie maksājumi

Pirkums uz nomaksu no monobankas

Minimālā pirkuma summa ir 500 UAH. Maksājums pa daļām ir pieejams visiem monobankas karšu īpašniekiem. Pircējam nav jāmaksā nekāda maksa.

Kompensācijas

Ja atgriežat pakalpojumu, 14 dienu laikā ir iespējams atcelt maksājumu, izņemot domēna reģistrāciju.

Maksāt pa daļām no Oschadbank

Maksāt pa daļām ir maksājumu plāns Oschadbank klientiem,My CreditCard vaiMOREkaršu īpašniekiem. Tas ļauj norēķināties par pakalpojumu pa daļām tiešsaistē no 3 līdz 12 maksājumiem. Minimālā summa, lai šī maksājuma metode būtu pieejama lapā/vidžetā, ir 1500 UAH. Pircējs nemaksā komisijas maksu.

Maksājiet pa daļām no A-Bank

Maksāt pa daļām – maksājumu plāns A-Bank klientiem. Ļauj tiešsaistē norēķināties par precēm uz nomaksu līdz 12 maksājumiem. Ļauj pārdot pakalpojumu, kas maksā no 300 UAH. Pircējam nav jāmaksā nekāda maksa. Minimālā pirkuma summa ir 300 UAH. Maksājums pa daļām ir pieejams visiem A-Bank karšu turētājiem.

OTP Bank piedāvātais uz nomaksu plāns

OTP Bank karšu īpašniekiem – uz nomaksu , kas ļauj sadalīt pirkumu ērtā maksājumu skaitā.“Slice” ir kā aizdevums, tikai labāks – bez dokumentiem, bankas lēmumiem un līgumiem. “Slice” darbojas, izmantojot lietotni. Lai to paveiktu, nepieciešams tikai 1 klikšķis!

Minimālā pirkuma summa ir 300 UAH. OTP Bank karšu īpašniekiem ir pieejama iespēja maksāt pa daļām. Pircējam tikai jāapstiprina maksājumu plāns bankas mobilajā lietotnē. Pircējam nav jāmaksā nekāda maksa.

Raiffeisen Bank piedāvātais maksājumu plāns

Raiffeisen Bank uz nomaksu – Raiffeisen Bank kredītkaršu (kredītkaršu “100 dienas”, “Gribu karti”, “Fishback ” u.c.) tiešsaistes plāns uz nomaksu. Minimālā iemaksu summa ir 1500 UAH. Pircējs par pakalpojumu var norēķināties 3, 6, 12 maksājumos. 24 maksājumos atkarībā no bankas noteikumiem un nosacījumiem.

Lūdzu, ņemiet vērā: No pircēja tiek iekasēta maksa saskaņā ar Raiffeisen Bank tarifiem.

Maksājiet pa daļām ar sportbank

Minimālā pirkuma summa ir 1000 UAH. Visiem sportbank karšu īpašniekiem ir pieejama iespēja maksāt pa daļām. Pircējam tikai jāapstiprina maksājumu plāns bankas mobilajā lietotnē. Pircējam nav jāmaksā nekādas komisijas maksas.

About the Author

Andrii Kostashchuk

Andrijam ir pieredze programmēšanā dažādās valodās dažādām platformām un sistēmām. Viņš vairāk nekā 8 gadus ir pavadījis interneta jomā, strādājot ar dažādām CMS, piemēram,: Opencart, Drupal, Joomla un, protams, ar populārāko satura pārvaldības sistēmu WordPress.

View All Articles