Привіт, друзі! Зараз я розповім вам, як і де купити домен або ще називають «як купити доменне ім’я». Коротко що це домен – унікальне ім’я вашого сайту, яке ви придумуєте собі самі і реєструєте. Це ім’я має бути унікальним і таким, що запам’ятовує по суті це і є бренд ваш.

Як купити домен для сайту порядок дій

1.Вам потрібно вибрати хостинг компанії для покупки домену. Їх є дуже багато дивитися потрібно на вік самої компанії скільки часу працює якісь послуги, пропонує і читайте відгуки про неї тому що домен ви реєструєте на цілий рік. Ви повинні бути впевнені, що компанія буде працювати цілий рік без проблем і ваш домен також.

Зверніть увагу! Майже всі хостинг компанії не повертають гроші за купівлю домену. Якщо ви зареєстрували та сплатили повернення не буде коштів. Лише наша компанія може повернути гроші за домен протягом 2 робочих днів.

2.І так ви вибрали хостинг, тепер вам потрібно вибрати доменну зону. Найкрутіші такі. com, .net, .org, .biz, .info, .ua, .ru, com.ua, ви можете вибрати будь-яку доменну зону. Навіть якщо ви живете в Україні, але ви хочете вибрати зону .ru для свого сайту і продавати послуги в Росії, ви можете це зробити без проблем. В Україні зона.ua, реєструється тільки тоді, коли ви реєструєте торгову марку та фірму. Всі інші зони можна купити без торгової марки, просто потрібно зробити оплату в хостинг реєстратора.

hostkoss-blog-how-to-buy-a-domain-2-780-410

Важливий момент! В Україні на даний момент стоїть заборона на доменну зону.ru Ви зможете купити, але сайт Ваш не відкриватиметься в браузері всім жителям, що живуть в Україні. Тому оберіть зону для домену з розумом.

3.Після реєстрації домену ще потрібно зробити одну дію прикріпити домен на хостинг, на якому буде розміщуватися ваш сайт. Допустимо ви купили домен в одній компанії, а хостинг в іншій як вам прикріпити домен до хостингу.

hostkoss-blog-how-to-buy-a-domain-3-780-410

Як це зробити?
1.Зайдіть в налаштування домену.

  1. Розділ DNS-сервери
  2. Вам потрібно прописати DNS-сервери тієї хостинг компанії, до якої ви хочете прикріпити домен (DNS-сервери – це може бути два або вісім написів хостера у нас такі ns1.hostkoss.com та ns2.hostkoss.com)
  3. Коли ви зміните DNS ваш домен перестане працювати на деякий час не лякайтеся це так повинно потрібно почекати 24 години, і тоді нові DNS записи набудуть чинності і домен буде працювати.

Порада! Якщо ви реєструєте домен та хостинг в одній хостинг компанії, то вам це робити не потрібно. Все зробитися автоматично.

hostkoss-blog-how-to-buy-a-domain-4-780-410
Як купити зайнятий домен?

На жаль, зайнятий домен неможливо купити потрібно чекати доки він стане доступний тоді можна буде купити його.

Як купити домен та хостинг?

Купити домен та хостинг одним платежем на цілий рік. Все просто переходите вибираєте тариф, пишете домін здійснюєте оплату. Результат ви отримуєте домен та хостинг на цілий рік.

Як купити домен для сайту назавжди?

Купити домен назавжди вам не вийти максимально можна купити на 10 років. Коли закінчиться цей термін, вам знову треба буде платити за домен.

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті