Піддомен – це домен, який є частиною більшого домену. Наприклад, якщо хтось хоче мати веб-сайт example.com, а також хоче мати blog.example.com, йому потрібно буде створити піддомен для блогу, щоб він не заважав основному. Веб сайт.

Субдомен також називається “підкаталог” або “субдомен” і може використовуватися для організації контенту шляхом його відокремлення від іншого контенту на тому ж сайті або для додавання додаткових функцій, таких як адреса електронної пошти або FTP-сервер. через власну URL-адресу, не торкаючись інших функцій сайту.

Які переваги володіння субдоменом?

Коли у вас є піддомен, ви можете мати свій власний простір в Інтернеті. Ви можете використовувати його для чого завгодно, від особистого блогу до онлайн-портфоліо.

Володіння піддоменом не таке дороге, як покупка власного доменного імені та хостингу, а це означає, що він ідеально підходить для людей, які тільки починають свій бізнес в Інтернеті, або для тих, хто не має великого бюджету.

Володіння піддоменом також дає вам більший контроль за вашим контентом, тому що ви єдина людина, яка відповідає за нього. Таким чином, якщо хтось спробує видалити ваш контент або вкрасти його, він порушить ваші авторські права, і ви зможете щось із цим зробити.

Як створити свої власні піддомени?

Щоб створити власні піддомени, спочатку вам потрібно купити власне доменне ім’я у реєстратора доменів, такого як hostkoss.com. Після того, як ви купили доменне ім’я, увійдіть до свого облікового запису хостингу і додайте новий субдомен у налаштування DNS вашого облікового запису хостингу, щоб він вказував на певний каталог на сервері.

Висновок та поради щодо використання власних субдоменів

Якщо у вас є блог, веб-сайт або будь-яка інша онлайн-власність, якою ви хочете поділитися з іншими, то створення власного субдомену – чудовий спосіб зробити це.

Ви можете використовувати свій власний субдомен, щоб збільшити відвідуваність та залученість вашого сайту. Це також дає вам більше контролю за вашим контентом і тим, як їм діляться.

Якщо ви шукаєте простий спосіб налаштувати власний піддомен, то все, що вам потрібно, це доменне ім’я та тарифний план хостингу.

Читайте також:

Запитання та відповіді

Чи можу я створити необмежену кількість піддоменів для свого сайту?

Хоча багато хостинг-провайдерів пропонують необмежену кількість піддоменів, необхідно враховувати обмеження вашого хостинг-плану і ресурси сервера.

Чи впливають піддомени на SEO-показники мого основного домену?

Піддомени можуть впливати на загальну ефективність SEO, але їхній вплив залежить від таких факторів, як якість контенту, структура посилань і оптимізація ключових слів.

Чи можна створювати піддомени безкоштовно?

У більшості випадків створення піддоменів включено в тарифний план хостингу без додаткової плати. Однак за деякі преміум-функції або послуги може стягуватися додаткова плата.

Чи можу я переносити вміст між піддоменами та основним доменом?

Так, ви можете переносити вміст між піддоменами й основним доменом у міру необхідності. Важливо налаштувати правильні перенаправлення і підтримувати узгодженість з метою SEO.

У чому різниця між піддоменом і доменом?

Домен – це основна адреса вашого сайту (наприклад, www.example.com), а піддомен – це підмножина цього домену (наприклад, blog.example.com), що використовується для певних цілей або розділів.

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті