Є багато сайтів, які пропонують своїм клієнтам безкоштовні домени. Але проблема в тому, що більшість з них вимагають купувати їх пакети хостингу, щоб отримати безкоштовне доменне ім’я.

Деякі компанії пропонують безкоштовні домени та хостинг, але у них зазвичай є якась пастка, наприклад, реклама зі спамом або вони не дозволяють вам використовувати власне доменне ім’я.

Можна отримати безкоштовний домен без необхідності купувати хостинг у деяких компаніях, таких як pp.ua та Freenom. Вони дозволять вам налаштувати власний хостинг в іншого провайдера і просто дадуть вам доменне ім’я безкоштовно.

Як зареєструвати безкоштовний домен у зоні .pp.ua

Зона .pp.ua – це доменна зона для українського ринку. Процес реєстрації дуже простий і займає лише кілька хвилин.

Для реєстрації безкоштовного домену в зоні .pp.ua вам знадобиться вказати своє ім’я, прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону та заповнити реєстраційну форму на сайті pp.ua. Вам також необхідно буде надати адміністративний контакт – це може бути ваше ім’я або назва вашої компанії та адреса зареєстрованого офісу компанії в Україні.

Реєстрація безкоштовного домену на Freenom

Зареєструвати домен у Freenom легко та швидко. Ви можете зареєструвати свій домен менш ніж за п’ять хвилин на сайті Freenom, виконавши такі дії:

  • 1) Виберіть один з доступних доменів верхнього рівня.
  • 2) Виберіть бажане розширення (.tk, .ml, .ga, .cf або .gq)
  • 3) Заповніть реєстраційну форму, вказавши свої контактні дані та бажане доменне ім’я.
  • 4) Підтвердіть, що ви прочитали та згодні з умовами використання
  • 5) Натисніть кнопку «Зареєструватися зараз».

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті