Центри обробки даних є важливою частиною сучасного цифрового світу. Вони використовуються для зберігання та обробки даних для компаній, організацій та урядів. Їх можна знайти скрізь – у маленьких містечках, у великих містах, на узбережжі або посеред якоїсь пустелі.

Дата-центр – це спеціально обладнане приміщення або будівля для розміщення сервера та мережі. Найважливішими особливостями цих будівель є високотехнологічні системи кондиціювання повітря, що оберігають сервери від перегріву, та системи електропостачання, що забезпечують безперервну роботу при відключенні електроенергії. Центри обробки даних мають резервні генератори для забезпечення електроенергією обладнання у разі відключення електроенергії на рівні електростанції.

Що таке ECM?

ECM – це модуль керування енергоспоживанням, який відстежує енергоспоживання центру обробки даних та забезпечує охолодження серверів.

Це система, яка відстежує енергоспоживання центру обробки даних та забезпечує охолодження серверів. ECM розраховує, скільки енергії потрібно кожному серверу для підтримки оптимального рівня температури.

При виборі відповідного дата-центру слід звернути увагу на наступне:

  • Блок живлення та його резервування.
  • Система охолодження та її резервування.
  • фізична охорона будівлі.
  • рівень захисту даних.
  • Фізичне розташування дата-центру (стосовно вашої цільової аудиторії).

Читайте також:

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті