Аліас, Псевдонім — це домен, який вказує на інший домен або веб-сайт. Її також називають записом CNAME. Призначення псевдоніма — надати альтернативне доменне ім’я для сайту або надати один і той же контент з різних URL-адрес. Купити домен дешево

Наприклад, якщо ви володієте доменом «example.com», у вас також може бути псевдонім аліасом «www.example.com».

У найпростішій формі псевдонім можна використовувати як URL-адресу перенаправлення для вихідного сайту. Наприклад, якщо ваша компанія переїхала в нове місце, і ви хочете, щоб відвідувачі могли отримати доступ до старого офісу з нового офісу, ви можете налаштувати псевдонім зі старою адресою і перенаправити його на нову адресу.

Більш складне використання псевдонімів може бути, коли ви використовуєте різні домени для різних цілей – в одному домені може бути ваш основний веб-сайт, а в іншому – ваш блог або сайт-портфоліо, доступний лише людям, які підписалися на ваш список адрес електронної пошти або увійшли до системи. у свій обліковий запис на вашому основному сайті.

Якщо ви використовуєте SSL-сертифікат для основного домену і хочете захистити псевдоніми аліас, вам також знадобляться SSL-сертифікати для псевдонімів.

Якщо ви хочете побачити, як все це працює на практиці, замовте хостинг та отримайте доменне ім’я у подарунок.

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті