Заборонена помилка 403— це поширена помилка, яка виникає, коли ваш веб-сайт або програма не можуть отримати доступ до файлу. Це може статися з різних причин, але найпоширеніша причина полягає в тому, що дозволи встановлені неправильно.

Помилка 403 з’явиться в адресному рядку браузера, а також відобразить заборонене повідомлення HTTP 403 на екрані. Помилка «Відмовлено в доступі».

Щоб виправити цю помилку, вам потрібно буде змінити свої дозволи, щоб дозволити вашому веб-сайту або програмі доступ до файлу.

Як виправити помилку 403 Forbidden

Помилки 403 часто викликані неправильно налаштованим веб-сервером або брандмауером, що блокує доступ до сайту. Щоб виправити помилку 403 Forbidden, спочатку перевірте, чи запущено веб-сайт у вашому браузері. Якщо це не так, спробуйте змінити DNS-сервер на Google Public DNS. Потім перевірте, чи брандмауер вашого комп’ютера не блокує доступ до сайту. Якщо це так, додайте виняток для цього веб-сайту у налаштуваннях брандмауера.

Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку 403, зверніться до провайдера веб-хостингу цього веб-сайту і запитайте його про конфігурацію сервера.

Як виправити помилку 403 у вашому блозі WordPress

Помилка 403 Forbidden — найпоширеніша помилка, з якою можуть зіткнутися користувачі WordPress. Ця помилка зазвичай викликана неправильними розв’язаннями чи проблемою конфігурації. Отже, у цій статті ми покажемо вам, як виправити заборонену помилку у блозі WordPress.

  • 1) Перевірте дозволи для файлу та папки на вашому сервері. Переконайтеся, що у всіх є права на читання та запис для всіх файлів та папок у каталозі інсталяції WordPress.
  • 2) Перевірте, чи немає плагінів, що заважають установці інших плагінів або тем. Вимкніть усі плагіни та перегляньте, чи залишається проблема.
  • 3) Якщо ви нещодавно встановили якусь нову тему або плагін, спробуйте деактивувати їх і перевірте, чи зберігається проблема знову.
  • 4) Переконайтеся, що ваша версія PHP не нижче 5.6.

Щоб виправити помилку 403 назавжди, вам потрібно з’ясувати основну причину проблеми та виправити її. Ви можете зробити це, використовуючи деякі з цих порад:

Перевірте всі ваші посилання і переконайтеся, що вони працюють.

Перевірте, чи є у вас доступ до файлу або каталогу, що викликає помилку.

Переконайтеся, що ви маєте дозвіл на доступ до файлу або каталогу.

Переконайтеся, що ваш браузер не блокує файли cookie та JavaScript.

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті