Kļūda 403 Aizliegtsir bieži sastopama kļūda, kas rodas, ja jūsu vietne vai lietojumprogramma nevar piekļūt datnei. Tas var notikt dažādu iemeslu dēļ, bet visbiežāk iemesls ir nepareizi iestatītas atļaujas.

Pārlūkprogrammas adreses joslā parādīsies 403 kļūda un ekrānā tiks parādīts aizliegts HTTP 403 ziņojums.“Piekļuve liegta” kļūda.

Lai novērstu šo kļūdu, ir jāmaina atļaujas, lai atļautu vietnei vai lietojumprogrammai piekļūt šim failam.

Kā novērst kļūdu 403 Aizliegts

403 kļūdas bieži vien izraisa nepareizi konfigurēts tīmekļa serveris vai ugunsmūris, kas bloķē piekļuvi vietnei. Lai novērstu 403 Aizliegts kļūdu, vispirms pārbaudiet, vai tīmekļa vietne darbojas jūsu pārlūkprogrammā. Ja tā nav, mēģiniet nomainīt DNS serveri uz Google publisko DNS. Pēc tam pārbaudiet, vai jūsu datora ugunsmūris bloķē piekļuvi vietnei. Ja tā, pievienojiet šīs vietnes izņēmumu ugunsmūra iestatījumos.

Ja saņemat 403 kļūdas ziņojumu, lūdzu, sazinieties ar šīs vietnes tīmekļa hostinga pakalpojumu sniedzēju un jautājiet par servera konfigurāciju.

Kā novērst 403 kļūdu WordPress emuārā

Kļūda 403 Aizliegts ir visbiežāk sastopamā kļūda, ar kuru var saskarties WordPress lietotāji. Šo kļūdu parasti izraisa nepareiza izšķirtspēja vai konfigurācijas problēma. Tāpēc šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā novērst aizliegto kļūdu savā WordPress emuārā.

  • 1) Pārbaudiet failu un mapjuatļaujas serverī. Pārliecinieties, ka visiem ir lasīšanas un rakstīšanas atļaujas visiem failiem un mapēm WordPress instalācijas direktorijā.
  • 2) Pārbaudiet, vai nav spraudņu, kas traucē citu spraudņu vai tēmu instalēšanu. Izslēdziet visus spraudņus un pārbaudiet, vai problēma saglabājas.
  • 3) Ja nesen esat instalējis kādu jaunu tēmu vai spraudni, mēģiniet tos deaktivizēt un pārliecinieties, vai problēma atkārtojas.
  • 4) Pārliecinieties, ka jūsu PHP versija ir vismaz 5.6.

Lai neatgriezeniski novērstu 403 kļūdu, ir jānoskaidro problēmas pamatcēlonis un tas jānovērš. To var izdarīt, izmantojot dažus no šiem padomiem:

Pārbaudiet visas saites un pārliecinieties, ka tās darbojas.

Pārbaudiet, vai jums ir piekļuve kļūdas izraisītajam failam vai direktorijam.

Pārliecinieties, vai jums ir piekļuves atļauja attiecīgajam failam vai direktorijam.

Pārliecinieties, ka jūsu pārlūkprogramma nebloķē sīkfailus un JavaScript.

Lasiet arī:

Biežāk uzdotie jautājumi (bieži uzdotie jautājumi)

Kas izraisa 403 kļūdu?

403 kļūdu var izraisīt dažādi faktori, tostarp nepietiekamas piekļuves tiesības, IP adreses bloķēšana un nepareizi konfigurēti drošības spraudņi.

Vai 403 kļūda var ietekmēt manas vietnes vietu meklētājā?

Jā, bieži sastopama 403 kļūda var negatīvi ietekmēt jūsu vietnes pozīcijas meklētājā.

Kā es varu noteikt, vai manā tīmekļa vietnē ir 403 kļūda?

Jūs varat noteikt, vai jums ir 403 kļūda, pārbaudot servera žurnālus, izpētot vietnes iestatījumus vai izmantojot tiešsaistes analīzes rīkus.

Vai ir kādi bezmaksas rīki 403 kļūdas diagnosticēšanai?

Jā, ir pieejami bezmaksas tiešsaistes rīki, kas var palīdzēt diagnosticēt 403 kļūdu un noskaidrot tās cēloni.

Vai ir iespējams novērst 403 kļūdu bez tehniskām zināšanām?

Lai gan daži risinājumi var prasīt tehniskas zināšanas, ir pamata problēmu novēršanas soļi, kurus var izmēģināt arī lietotāji bez tehniskām zināšanām, lai atrisinātu 403 kļūdas problēmu.

About the Author

Andrii Kostashchuk

Andrijam ir pieredze programmēšanā dažādās valodās dažādām platformām un sistēmām. Viņš vairāk nekā 8 gadus ir pavadījis interneta jomā, strādājot ar dažādām CMS, piemēram,: Opencart, Drupal, Joomla un, protams, ar populārāko satura pārvaldības sistēmu WordPress.

View All Articles