403 Forbidden” klaidayra įprasta klaida, kuri atsiranda, kai jūsų svetainė arba programa negali pasiekti failo. Taip gali nutikti dėl įvairių priežasčių, tačiau dažniausiai pasitaikanti priežastis – neteisingai nustatyti leidimai.

Naršyklės adreso juostoje bus rodoma 403 klaida , o ekrane – draudžiamas HTTP 403 pranešimas. Klaida“Prieiga uždrausta”.

Norėdami ištaisyti šią klaidą, turite pakeisti leidimus, kad jūsų svetainė arba programa galėtų pasiekti failą.

Kaip ištaisyti klaidą 403 Forbidden

403 klaidos dažnai atsiranda dėl netinkamai sukonfigūruoto žiniatinklio serverio arba ugniasienės, blokuojančios prieigą prie svetainės. Norėdami ištaisyti 403 draudžiama klaidą, pirmiausia patikrinkite, ar svetainė veikia jūsų naršyklėje. Jei ne, pabandykite pakeisti DNS serverį į “Google Public DNS”. Tada patikrinkite, ar jūsų kompiuterio užkarda blokuoja prieigą prie svetainės. Jei taip, ugniasienės nustatymuose pridėkite šiai svetainei skirtą išimtį.

Jei gaunate 403 klaidos pranešimą, susisiekite su šios svetainės prieglobos paslaugų teikėju ir pasiteiraukite apie serverio konfigūraciją.

Kaip ištaisyti 403 klaidą “WordPress” tinklaraštyje

403 Forbidden” klaida yra dažniausiai pasitaikanti klaida, su kuria gali susidurti “WordPress” naudotojai. Ši klaida paprastai atsiranda dėl neteisingų rezoliucijų arba konfigūracijos problemų. Taigi, šiame straipsnyje parodysime, kaip ištaisyti “WordPress” tinklaraštyje uždraustą klaidą.

  • 1) Patikrinkite failų ir aplankųleidimus serveryje. Įsitikinkite, kad visi turi skaitymo ir rašymo teises visiems “WordPress” diegimo katalogo failams ir aplankams.
  • 2) Patikrinkite, ar nėra įskiepių, kurie trukdo įdiegti kitus įskiepius ar temas. Išjunkite visus įskiepius ir pažiūrėkite, ar problema išlieka.
  • 3) Jei neseniai įdiegėte naują temą ar įskiepį, pabandykite juos deaktyvuoti ir pažiūrėkite, ar problema vėl išliks.
  • 4) Įsitikinkite, kad jūsų PHP versija yra bent 5.6.

Norėdami visam laikui ištaisyti 403 klaidą, turite išsiaiškinti pagrindinę problemos priežastį ir ją pašalinti. Tai galite padaryti naudodamiesi kai kuriais iš šių patarimų:

Patikrinkite visas nuorodas ir įsitikinkite, kad jos veikia.

Patikrinkite, ar turite prieigą prie failo arba katalogo, dėl kurio kilo klaida.

Įsitikinkite, kad turite leidimą pasiekti failą ar katalogą.

Įsitikinkite, kad jūsų naršyklė neblokuoja slapukų ir “JavaScript”.

Taip pat skaitykite:

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Kas sukelia 403 klaidą?

403 klaida gali atsirasti dėl įvairių veiksnių, įskaitant nepakankamas prieigos teises, IP adreso blokavimą ir neteisingai sukonfigūruotus saugumo įskiepius.

Ar 403 klaida gali turėti įtakos mano svetainės pozicijoms paieškos sistemose?

Taip, dažnai pasitaikanti 403 klaida gali turėti neigiamos įtakos jūsų svetainės pozicijoms paieškos sistemose.

Kaip sužinoti, ar mano svetainėje atsiranda 403 klaida?

Nustatyti, ar susiduriate su 403 klaida, galite patikrinę serverio žurnalus, išnagrinėję svetainės nustatymus arba pasinaudoję internetinėmis analizės priemonėmis.

Ar yra nemokamų įrankių 403 klaidai diagnozuoti?

Taip, yra nemokamų internetinių įrankių, kurie gali padėti diagnozuoti 403 klaidą ir išsiaiškinti, kas ją sukėlė.

Ar įmanoma ištaisyti 403 klaidą neturint techninių žinių?

Nors kai kuriems sprendimams rasti gali prireikti techninių žinių, yra pagrindinių trikčių šalinimo žingsnių, kuriuos gali išbandyti ir techninių žinių neturintys naudotojai, kad išspręstų 403 klaidos problemą.

Apie autorių

Andrii Kostashchuk

Andrii turi programavimo įvairiomis kalbomis įvairioms platformoms ir sistemoms patirties. Daugiau nei 8 metus jis dirbo interneto srityje, dirbo su įvairiomis TVS, pvz: "Opencart", "Drupal", "Joomla" ir, žinoma, populiariausia turinio valdymo sistema "WordPress".

Peržiūrėti visus straipsnius