Помилки 404 виникають, коли користувач намагається отримати доступ до веб-сторінки або URL-адреси, якої більше не існує. Причин цієї помилки багато, але найпоширенішою причиною є застаріле посилання. Коли ви оновлюєте свої посилання на своєму сайті, не забудьте також оновити посилання у всіх своїх повідомленнях у соціальних мережах та кампаніях електронною поштою.

Як знайти 404 помилки на сайті Найпоширеніший спосіб знайти помилку 404 — використовувати Google Search Console. Це безкоштовний інструмент, який надає інформацію про помилки веб-сайту, сканування, індексацію та багато іншого. Консоль пошуку Google є корисною для людей, які хочуть знати статус свого веб-сайту і те, що їм потрібно зробити, щоб виправити це. Консоль пошуку Google допоможе вам знайти помилки 404 на вашому сайті, провівши вас через покроковий процес. По-перше, вам потрібно перейти до розділу “Сканування” в Google Search Console і натиснути “Помилки сканування”. Це дозволить вам побачити всі знайдені сторінки Google, які в даний час недоступні для відвідувачів або сканерів пошукових систем. Потім виберіть сторінку з повідомленням про помилку 404 та натисніть.

Виправлення помилки 404 за 5 кроків

Помилка 404 – дуже поширена проблема на веб-сайтах. Це результат непрацюючого посилання або неправильної URL-адреси. Це можна виправити:

  • 1) Знайдіть непрацююче посилання на сайті і замініть його на правильне.
  • 2) Переконайтеся, що всі посилання працюють правильно
  • 3) Перевірте, чи немає на сайті інших помилок, які необхідно виправити.
  • 4) Перевірте, чи є якісь плагіни, які необхідно оновити.
  • 5) Перевірте, чи не вносилися зміни до коду сайту.

Як виправити помилку 404 у WordPress

WordPress – це популярна платформа для веб-сайтів, на якій працює більше 36% Інтернету. Він має безліч функцій та простий інтерфейс, що робить його простим у використанні для всіх. Однак він також має деякі обмеження, які можуть викликати проблеми з вашим сайтом. Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку при відвідуванні свого веб-сайту WordPress, ось кілька порад, як вирішити цю проблему.

  • 1) Перевірте, чи це тимчасова проблема: іноді ви можете отримати повідомлення про помилку, тому що сервер, на якому розміщений ваш сайт, тимчасово недоступний. У цьому випадку спробуйте оновити браузер та перевірити пізніше.
  • 2) Перевірте кеш вашого браузера: іноді, коли ви відвідуєте сторінку на своєму веб-сайті WordPress, вона кешуватиметься в кеші браузера перед відправкою на сервер для обробки. Це означає, що жодних помилок не буде.

Висновок: Якщо ви виявите будь-які помилки, ви повинні виправити їх якнайшвидше, щоб ваші відвідувачі не відчували неприємних відчуттів на вашому сайті.

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті