Що таке бекап? Одним із найважливіших аспектів цифрового маркетингу є резервне копіювання веб-сайту.

Резервна копія (бекап) – це копія вашого сайту, яку ви можете використовувати для відновлення сайту до його попереднього стану, якщо він буде пошкоджений або видалений. Це важливо, тому що лиха трапляються, і краще бути готовим до них, ніж ні.

Резервну копію можна створити різними способами, але найбільш популярний метод включає створення файлу архіву на вашому комп’ютері, завантаження його на віддалений сервер або збереження в хмарній службі, такий як Dropbox або Google Drive. Це убереже ваші дані від втрати у разі збою обладнання чи іншої надзвичайної ситуації.

Ризик витоку даних та важливість вживання запобіжних заходів

Витік даних — це ризик, з яким стикаються всі компанії. Важливо вжити заходів для захисту ваших даних. Підприємствам слід розглянути можливість використання онлайн-сервісів резервного копіювання даних та програмного забезпечення для резервного копіювання веб-сайтів, щоб запобігти витоку даних.

Поради щодо резервного копіювання веб-сайтів для підприємств з обмеженим бюджетом. Існує безліч різних типів резервних копій веб-сайтів, і всі вони мають свої переваги та недоліки. Не всі резервні копії веб-сайтів однакові. Коли справа доходить до вибору резервної копії веб-сайту, ви повинні переконатися, що вибраний тип резервної копії відповідає потребам вашого бізнесу.

Перший тип резервного копіювання сайту – це повна копія вашого сайту. Цей тип резервного копіювання буде включати всі файли та інформацію на вашому сайті, включаючи бази даних, повідомлення електронної пошти, плагіни, теми і т. д. Недоліком цього типу резервного копіювання є те, що він займе набагато більше місця на вашому сервері, ніж інші типи резервних копій.

Наступний тип резервного копіювання веб-сайту – це резервне копіювання бази даних, при якому будуть збережені тільки дані з вашої бази даних, такі як інформація про клієнтів або списки продуктів, без вмісту.

Що шукати у вирішенні для резервного копіювання веб-сайтів для ваших потреб

Найкраще рішення для резервного копіювання веб-сайтів для ваших потреб – це те, яке зможе забезпечити необхідний вам захист, а також просте у використанні і доступне за ціною. Важливо знайти компанію, яка пропонує різноманітні рішення для резервного копіювання, а також безкоштовну послугу захисту сайту

Висновок: резервні копії веб-сайтів важливі для безкоштовного захисту всіх ваших даних, тому що ви ніколи не знаєте, коли станеться лихо — будьте готові, інвестуючи в неї зараз.

Про автора

Andrii Kostashchuk

Андрій має досвід програмування різними мовами під різні платформи та системи. Більше 8 років присвятив сфері Інтернет, працюючи з різними CMS, такими як: Opencart, Drupal, Joomla, і звичайно ж найпопулярнішою в наші дні системою керування контентом WordPress.

Переглянути всі статті