Kas ir servera vadības panelis un kāpēc jums tas ir nepieciešams?

Lielākā daļa vietņu darbojas serverī, ko pārvalda jūsu uzņēmuma IT nodaļa. Servera vadības panelis ir saskarne, ar kuras palīdzību varat pārvaldīt savu serveri.

Visizplatītākais servera vadības paneļa veids ir Apache, taču ir arī daudzi citi. Jums jāzina, kāds ir jūsu servera vadības panelis, lai zinātu, kā to lietot un kad sazināties ar IT nodaļu, ja rodas problēmas ar to.

Labākie bezmaksas hostinga vadības paneļi

Šie hostinga vadības paneļi ir bezmaksas, un tos var instalēt serverī. Tie piedāvā daudzas funkcijas gan lietotājam, gan vietnes īpašniekam. Bezmaksas tīmekļa vietnes mitināšana

Brainycp ir hostinga vadības panelis, kas ir izstrādāts tā, lai būtu viegli lietojams un intuitīvs gan iesācējiem, gan ekspertiem. Tas ir pazīstams ar savu vienkāršību, veiktspēju, stabilitāti un drošību.

Tā ir atvērtā koda platforma, kas ļauj pielāgot to atbilstoši jūsu vajadzībām. Tas padara to par vienu no labākajām iespējām mazajiem uzņēmumiem, kas vēlas pārvaldīt savu vietni bez rūpēm un izmaksām.

VestaCP ir bezmaksas atvērtā koda vadības panelis, ko varat izmantot, lai pārvaldītu savu serveri. Tas ir uzrakstīts PHP un kā datu bāzi izmanto MySQL.

VestaCP ir efektīvs rīks servera pārvaldībai. Tas nodrošina daudzas funkcijas, piemēram, SSH piekļuvi, MySQL atbalstu, e-pasta paziņojumus un daudz ko citu. To var instalēt jebkurā Linux vai Windows datorā ar instalētu Apache.

Webmin nodrošina daudzas noderīgas funkcijas, tostarp hostinga, MySQL, Apache konfigurācijas pārvaldības, PHP rediģēšanas un citas. Webmin piedāvā arī paneli servera veiktspējas uzraudzībai.

Webmin ir atvērtā pirmkoda vadības panelis, kas ļauj viegli un ērti pārvaldīt serveri. Tas ir lejupielādēts vairāk nekā miljons reižu un ir populārākais servera vadības panelis.

Lasiet arī:

Biežāk uzdotie jautājumi (bieži uzdotie jautājumi)

Kādas ir alternatīvas servera vadības paneļi?

Izpētiet alternatīvas, piemēram, Webmin, ISPConfig un Ajenti, kas piedāvā dažādas funkcijas un priekšrocības.

Vai es varu pārslēgties starp servera vadības paneļiem?

Lai gan tas ir iespējams, vadības paneļu pārslēgšana prasa rūpīgu plānošanu un migrāciju, lai izvairītos no datu zaudēšanas.

Vai ir nepieciešams servera vadības panelis?

Lai gan tas nav obligāti, vadības panelis ievērojami atvieglo servera pārvaldību, īpaši iesācējiem lietotājiem.

Vai ir pieejami bezmaksas servera vadības paneļi?

Jā, daži vadības paneļi, piemēram, Webmin un Virtualmin, piedāvā bezmaksas versijas ar pamatfunkcijām.

Cik bieži jāatjaunina servera vadības panelis?

Regulāri atjauninājumi ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, drošību un saderību ar jaunākajām tehnoloģijām.

About the Author

Andrii Kostashchuk

Andrijam ir pieredze programmēšanā dažādās valodās dažādām platformām un sistēmām. Viņš vairāk nekā 8 gadus ir pavadījis interneta jomā, strādājot ar dažādām CMS, piemēram,: Opencart, Drupal, Joomla un, protams, ar populārāko satura pārvaldības sistēmu WordPress.

View All Articles