Kas yra serverio valdymo skydelis ir kam jis reikalingas?

Dauguma svetainių veikia jūsų įmonės IT skyriaus valdomame serveryje. Serverio valdymo skydelis – tai sąsaja, per kurią galite valdyti serverį.

Dažniausiai naudojamas “Apache” serverio valdymo skydelis, tačiau yra ir daug kitų. Turite žinoti, koks yra jūsų serverio valdymo skydelis, kad žinotumėte, kaip juo naudotis ir kada kreiptis į IT skyrių, jei kyla problemų.

Geriausi nemokami prieglobos valdymo skydai

Šie prieglobos valdymo skydai yra nemokami ir gali būti įdiegti serveryje. Jos siūlo daug funkcijų tiek naudotojui, tiek svetainės savininkui. Nemokama svetainės priegloba

Brainycp” – tai prieglobos valdymo skydas, sukurtas taip, kad juo būtų lengva naudotis ir kad jis būtų intuityvus tiek pradedantiesiems, tiek ekspertams. Ji pasižymi paprastumu, našumu, stabilumu ir saugumu.

Tai atvirojo kodo platforma, kurią galite pritaikyti pagal savo poreikius. Dėl to tai yra viena geriausių galimybių mažoms įmonėms, kurios nori valdyti savo svetainę be jokių rūpesčių ar išlaidų.

VestaCP” yra nemokamas atvirojo kodo valdymo skydelis, kurį galite naudoti serveriui valdyti. Ji parašyta PHP kalba ir naudoja “MySQL” duomenų bazę.

“VestaCP” yra veiksminga serverio valdymo priemonė. Ji turi daug funkcijų, pavyzdžiui, SSH prieigą, “MySQL” palaikymą, pranešimus el. paštu ir daug daugiau. Ją galite įdiegti bet kuriame “Linux” arba “Windows” kompiuteryje, kuriame įdiegta “Apache”.

Webmin” teikia daug naudingų funkcijų, įskaitant prieglobos, “MySQL”, “Apache” konfigūracijos valdymą, PHP redagavimą ir kt. Be to, “Webmin” siūlo prietaisų skydelį serverio našumui stebėti.

Webmin” yra atvirojo kodo valdymo skydas, kuriuo galite lengvai ir patogiai valdyti serverį. Jis buvo atsisiųstas daugiau nei milijoną kartų ir yra populiariausias serverio valdymo skydas.

Taip pat skaitykite:

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Kokie yra alternatyvūs serverio valdymo skydai?

Išnagrinėkite tokias alternatyvas kaip “Webmin”, “ISPConfig” ir “Ajenti”, kurios pasižymi skirtingomis funkcijomis ir privalumais.

Ar galiu perjungti serverio valdymo skydus?

Nors tai įmanoma, norint išvengti duomenų praradimo, valdymo skydus reikia kruopščiai suplanuoti ir perkelti.

Ar būtina turėti serverio valdymo skydelį?

Nors valdymo skydelis nėra privalomas, jis labai palengvina serverio valdymą, ypač pradedantiesiems naudotojams.

Ar yra nemokamų serverio valdymo skydų?

Taip, kai kurios valdymo skydai, pavyzdžiui, “Webmin” ir “Virtualmin”, siūlo nemokamas versijas su pagrindinėmis funkcijomis.

Kaip dažnai turėčiau atnaujinti serverio valdymo skydelį?

Siekiant užtikrinti optimalų veikimą, saugumą ir suderinamumą su naujausiomis technologijomis, labai svarbu reguliariai atlikti atnaujinimus.

Apie autorių

Andrii Kostashchuk

Andrii turi programavimo įvairiomis kalbomis įvairioms platformoms ir sistemoms patirties. Daugiau nei 8 metus jis dirbo interneto srityje, dirbo su įvairiomis TVS, pvz: "Opencart", "Drupal", "Joomla" ir, žinoma, populiariausia turinio valdymo sistema "WordPress".

Peržiūrėti visus straipsnius