Es vienmēr esmu meklējis universālus rīkus, kas atvieglo manu profesionālo un personīgo dzīvi. Un tagad esmu atklājis Trello – tas ir uzticams sadarbības partneris katrā projektā. Tā priekšrocības vienkārši nevar novērtēt par zemu.

Pirmkārt, bezmaksas piekļuve visām funkcijām ir solis uz priekšu efektīvā uzdevumu pārvaldībā. Vienkārša saskarne ar diviem galvenajiem elementiem – sarakstiem un kartēm – nodrošina vieglu organizāciju. Taču vislabākais ir tas, ka varat vienkārši velkot un nometot elementus, padarot uzdevumu pārvaldību ārkārtīgi intuitīvu.

Ērta mijiedarbība ar platformu ir vēl viens pluss. Plānojiet komandas darbu, sekojiet izmaiņām un pārraugiet uzdevumus, izmantojot ērtu kalendāru. Integrācija ar citām lietotnēm, izmantojot Trello, ir īsts ierocis darba plūsmas optimizēšanai.

Vēl viena priekšrocība ir plašs valodu klāsts, tostarp ukraiņu valoda. Tas padara darbu ar Trello vēl ērtāku lietotājiem no dažādām valstīm.

Neaizmirstot par personīgo plānošanu, Trello var būt jūsu uzticams palīgs. Tagad jūs varat efektīvi plānot savu dienu, sekot līdzi uzdevumiem un pat glabāt personīgās piezīmes – un to visu vienuviet. Šis rīks ir nenovērtējams, lai palielinātu personīgo efektivitāti un sasniegtu savus mērķus gan darbā, gan personīgajā dzīvē.

Lasiet rakstu, lai uzzinātu vairāk:

Trello struktūras analīze: Kā organizēt projektus

Struktūrai ir svarīga nozīme katrā projektā. Ja meklējat efektīvu veidu, kā organizēt projektus, Trello var būt jūsu labākais draugs. Tas piedāvā elastīgu dēļu un karšu sistēmu, kas ļauj jums pārvaldīt uzdevumus un reāllaikā apskatīt to statusu.

Sāksim ar galvenā projekta dēļa izveidi. Tā būs jūsu galvenā vieta, kur pārvaldīt visus uzdevumus un informāciju. Nosauciet to tā, lai tā atspoguļotu jūsu projekta būtību un būtu viegli saprotama visiem dalībniekiem.

Pēc tam sadaliet galveno tāfeli sarakstā ar dažādiem projekta posmiem vai uzdevumu kategorijām. Piemēram, “No idejas līdz izpildei”, “Izpildes stadijā”, “Pabeigts”. Tas ļaus jums skaidri noteikt, kur katrs uzdevums atrodas ceļā uz projekta pabeigšanu.

Tagad pārejiet uz karšu izveidi katram uzdevumam vai posmam. Katrai kartītei pievienojiet īsu, bet informatīvu virsrakstu, kas palīdzēs ātri atpazīt tās. Piemēram, “Uzrakstīt pirmo projektu”, “Pārskatīt un veikt izmaiņas”.

Neaizmirstiet izmantot etiķetes un krāsas, lai kategorizētu un norādītu katra uzdevuma svarīgumu. Tas padarīs jūsu tāfeli strukturētāku un organizētāku.

Viens no galvenajiem Trello aspektiem ir iespēja katram uzdevumam piesaistīt cilvēkus. Pievienojiet dalībniekus katrai kartei, lai padarītu atbildību skaidru un izvairītos no pārpratumiem.

Neaizmirstiet katrai kartei pievienot komentārus. Tas ļauj jums saglabāt visu nepieciešamo informāciju un apspriest katra uzdevuma detaļas tieši Trello.

Pabeidzot katru uzdevumu, atcerieties to pārvietot uz atbilstošo kategoriju vai posmu. Tas palīdzēs jums uzturēt kārtību un pārskatīt projekta progresu.

Apskatīsim Trello bezmaksas versijas plusi un mīnusi.

Trello bezmaksas versijas izmantošanai ir gan plusi, gan mīnusi. Parunāsim par:

Priekšrocības:

 1. Bezmaksas uz visiem laikiem: Acīmredzamākais ieguvums ir tas, ka pēc izmēģinājuma perioda nav obligātu maksājumu. Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par izmaksām pēc 14 vai 30 dienu izmēģinājuma perioda.
 2. Plašasintegrācijas iespējas: Vēl viena priekšrocība ir iespēja viegli integrēt Trello ar citām tīmekļa lietojumprogrammām. Papildiniet sarakstu ar tādiem paplašinājumiem kā Slack, Evernote, Github, Google Drive, Dropbox, OneDrive, MailChimp, Twitter un citiem, jo tas tiek pastāvīgi atjaunināts.
 3. Izveidojiet dēļus pēc savām vēlmēm: Trello ļauj jums radoši noformēt katru tāfeli. Lai padarītu to vēl labāku, varat izmantot attēlus no Unsplash, kas ir labi zināms foto krājums. Ja jums ir nepieciešami augstas kvalitātes attēli, Unsplash ir jūsu labākā izvēle, tāpat kā citi bezmaksas krājuma attēli.
 4. Daudzpusība: Trello tīmekļa versija darbojas visās mūsdienu pārlūkprogrammās, turklāt ir pieejama arī mobilā lietotne. Izmantojot karstos taustiņus, navigācija ir vienkārša, nodrošinot ērtu lietošanu jebkurā situācijā.

Mīnusi:

Runājot par Trello bezmaksas versiju, ir svarīgi paturēt prātā dažus ierobežojumus un trūkumus, kas var ietekmēt jūsu darbu. Šeit ir daži no tiem:

 1. Samazinātafunkcionalitāte: Salīdzinot ar maksas plāniem, bezmaksas versijai ir ierobežojumi. Tomēr tas ne vienmēr uzreiz ietekmēs jūsu Trello pieredzi. Izvēle starp bezmaksas un maksas versiju ir atkarīga no jūsu vajadzībām un projekta prasībām.
 2. Paplašinājumu skaita ierobežojums: Bezmaksas versijā var instalēt tikai trīs paplašinājumus. Kad esat iejuties Trello vidē, varat izlemt, vai jums ir nepieciešami vēl paplašinājumi.
 3. failu augšupielādesierobežojumi: Maksimālais augšupielādējamo failu lielums ir ierobežots līdz 10 MB. Lai gan ar to pietiek lielākajai daļai uzdevumu, ja jums ir nepieciešams strādāt ar lieliem failiem, iespējams, vēlaties izmantot citus failu glabāšanas un kopīgošanas rīkus.

Kopumā, lai gan Trello bezmaksas versijai ir daži ierobežojumi, tā joprojām var būt noderīga daudziem projektiem un komandām. Ir svarīgi saprast šos ierobežojumus un zināt, kā tos apiet, lai palielinātu produktivitāti.

Kā pārvaldīt projektus programmā Trello

Strādājot Trello, mums ir iespēja viegli sadarboties nelielās komandās un efektīvi kontrolēt galvenos procesus un uzdevumus. Tas ir īpaši svarīgi, strādājot attālināti, kad katrs no mums koncentrējas uz saviem uzdevumiem, bet ir nepieciešams uzturēt kontaktu un sekot līdzi progresam.

Viens no pirmajiem soļiem ir izveidot projekta padomi. Es iesaku to sadalīt kolonnās atkarībā no procesa posmiem. Tas radīs strukturētu vidi, kurā ikviens varēs viegli atrast nepieciešamo informāciju un sekot līdzi progresam.

Lielākiem projektiem labāk ir izmantot atsevišķus dēļus. Tas palīdz izvairīties no uzdevumu sajaukšanas un uztur tīru pārvaldību. Ja nepieciešams, varat izvēlēties dažādus piekļuves līmeņus: no privātiem dēļiem ierobežotam cilvēku skaitam līdz publiskiem dēļiem, kas pieejami visiem.

Vēl viena noderīga funkcija ir darbvietas. Tās ļauj grupēt dēļus pēc tēmas vai komandas, nodrošinot vieglu piekļuvi saistītiem projektiem. Tas ir noderīgi, ja jums ir vairākas komandas, kurām katrai ir savi uzdevumi un projekti.

Izmantojiet sarakstus pat mazākajiem uzdevumiem. Tie ļauj strukturēt darba plūsmu un viegli izsekot progresam. Sarakstus var uzskatīt par soļiem, kas jāveic, lai pabeigtu projektu.

Neaizmirstiet par iespēju šķirot, kopēt un pārvietot sarakstus. Tas palīdz jums uzturēt kārtību un efektīvi izpildīt uzdevumus.

Visas šīs funkcijas ir tikai rīki. Galvenais ir zināt, kā tos pareizi izmantot. Šāda pieeja ļaus jums viegli pārvaldīt jebkuru Trello projektu un sasniegt vēlamos rezultātus.

10 rīki, kas līdzīgi Trello

Šeit ir saraksts ar 10 Trello līdzīgiem rīkiem:

 1. Asana: Tas ir ērts projektu pārvaldības rīks, kas ļauj jums izveidot uzdevumus, uzraudzīt to izpildes gaitu un sadarboties ar komandu.
 2. Jira: Projektu pārvaldības rīks, kas īpaši populārs programmatūras izstrādātāju vidū. Tas nodrošina iespēju izveidot, izsekot un atrisināt uzdevumus.
 3. Pirmdiena.com: Sadarbības un projektu vadības sistēma, kas nodrošina interaktīvas tāfeles uzdevumu organizēšanai un komandas saziņai.
 4. ClickUp: daudzpusīgs projektu pārvaldības rīks, kas piedāvā plašu funkciju klāstu, tostarp uzdevumus, termiņus, Ganta diagrammas un citas funkcijas.
 5. Jēdziens: Tas ir daudzfunkcionāls rīks darba plūsmu organizēšanai, kas ļauj veidot tāfeles, datubāzes, piezīmes un daudz ko citu.
 6. Basecamp: vienkāršs un efektīvs projektu pārvaldības rīks, kas ļauj sazināties ar komandu, veidot uzdevumus un noteikt termiņus.
 7. Airtable: Airtable: elastīga datubāzes pārvaldības sistēma, ko var izmantot, lai izveidotu dažāda veida dēļus, tostarp uzdevumus un projektus.
 8. Wrike: Projektu pārvaldības rīks, kas ļauj organizēt darba plūsmas, izveidot uzdevumus un sekot to izpildes gaitai.
 9. Todoist: Vienkāršs un ērts darāmo darbu saraksts, kas ļauj organizēt darbu un personīgo dzīvi, izmantojot uzdevumus un projektus.
 10. Slack: Populārs komandas saziņas rīks, kurā ir arī funkcijas uzdevumu izveidei un darba plūsmu organizēšanai.

Visbeidzot, noderīga informācija

Es ceru, ka šis raksts jums bija noderīgs, lai izprastu Trello. Esmu centies aprakstīt visus šī rīka galvenos aspektus, lai jūs varētu to izmantot pēc iespējas labāk savam projektam vai uzņēmumam.

Iesaku izlasīt arī šādus rakstus, kas jums varētu būt noderīgi:

Neaizmirstiet, ka, ja jums nepieciešama papildu palīdzība vai padoms, vienmēr varat sazināties ar mums, izmantojot tērzēšanu. Mēs vienmēr labprāt palīdzēsim jums ar jūsu projektiem!

Jautājumi un atbildes par Trello

Ar ko Trello atšķiras no citiem projektu pārvaldniekiem?

Trello ir pazīstams ar savu vienkāršību un intuitīvo Kanban dēļu sistēmu, kas ļauj organizēt uzdevumus kartīšu veidā, pārvietojot tos starp sarakstiem.

Kādas ir Trello izmantošanas priekšrocības komandas darbā?

Trello ļauj komandām efektīvi sadarboties, sekojot to uzdevumu statusam, pie kuriem strādā dažādi dalībnieki, un nodrošinot lietotājam draudzīgu saskarni ideju apmaiņai un uzdevumu komentēšanai.

Kā organizēt uzdevumus Trello?

Uzdevumus var organizēt, izveidojot dažādus sarakstus uz Kanban dēļa un izvietojot kartītes ar konkrētiem uzdevumiem atbilstoši to statusam.

Vai es varu integrēt Trello ar citiem rīkiem?

Jā, Trello var integrēt ar daudziem citiem populāriem pakalpojumiem, piemēram, Slack, Google Drive, GitHub un daudziem citiem.

Vai ir iespējams izmantot Trello bez maksas?

Jā, Trello piedāvā bezmaksas pamata plānu, kam ir daži ierobežojumi, bet kas var apmierināt nelielu komandu un projektu vajadzības.

Kādas funkcijas ir pieejamas Trello bezmaksas versijā?

Trello bezmaksas versijā varat izveidot dēļus, pievienot lietotājus komandām, izveidot sarakstus un pievienot kartes.

Kā es varu paplašināt Trello funkcionalitāti?

Jūs varat paplašināt Trello funkcionalitāti, instalējot dažādas Trello Power-Ups programmas un paplašinājumus.

Vai Trello ir iespējams izveidot pielāgotus dēļu veidnes?

Jā, Trello ļauj izveidot pielāgotus dēļu šablonus, kurus var izmantot, lai ātri izveidotu jaunus projektus.

Vai ir Trello mobilās lietotnes?

Jā, Trello ir mobilās lietotnes iOS un Android operētājsistēmām, kas ļauj jums sekot līdzi saviem uzdevumiem arī tad, kad esat ceļā.

Kādas ir Trello izmantošanas priekšrocības personīgai lietošanai?

Trello var būt noderīgs personīgo uzdevumu, darāmo darbu sarakstu un plānu organizēšanai, palīdzot efektīvi pārvaldīt savu laiku un uzdevumus.

About the Author

Andrii Kostashchuk

Andrijam ir pieredze programmēšanā dažādās valodās dažādām platformām un sistēmām. Viņš vairāk nekā 8 gadus ir pavadījis interneta jomā, strādājot ar dažādām CMS, piemēram,: Opencart, Drupal, Joomla un, protams, ar populārāko satura pārvaldības sistēmu WordPress.

View All Articles