Olen alati otsinud universaalseid vahendeid, mis muudavad mu elu nii professionaalina kui ka inimesena lihtsamaks. Ja nüüd olen avastanud Trello – see on truu koostööpartner igas projektis. Selle eeliseid ei saa lihtsalt alahinnata.

Esiteks, vaba juurdepääs kogu funktsionaalsusele on samm edasi tõhusas ülesannete haldamises. Lihtne kasutajaliides kahe põhielemendiga – nimekirjad ja kaardid – tagab lihtsa organiseerimise. Parim osa on aga see, et saate lihtsalt lohistada ja eemaldada elemente, mis muudab ülesannete haldamise äärmiselt intuitiivseks.

Veel üks pluss on mugav suhtlemine platvormiga. Planeeri oma meeskonna tööd, jälgi muudatusi ja jälgi ülesandeid mugava kalendri abil. Integratsioon teiste rakendustega Trello kaudu on tõeline relv töövoogude optimeerimiseks.

Teine eelis on lai keelte valik, sealhulgas ukraina keel. See muudab Trelloga töötamise veelgi mugavamaks eri riikidest pärit kasutajatele.

Unustamata isiklikku planeerimist, võib Trello olla teie usaldusväärne abiline. Nüüd saate tõhusalt planeerida oma päeva, jälgida ülesandeid ja isegi salvestada isiklikke märkmeid, ja seda kõike ühes kohas. See tööriist on hindamatu väärtusega isikliku tõhususe suurendamiseks ja eesmärkide saavutamiseks, olgu see siis tööl või isiklikus elus.

Loe artiklit, et seda teada saada:

Trello struktuuri analüüs: Kuidas korraldada oma projekte

Struktuur mängib igas projektis olulist rolli. Kui otsite tõhusat viisi oma projektide organiseerimiseks, võib Trello olla teie parim sõber. See pakub paindlikku tahvlite ja kaartide süsteemi, mis võimaldab teil hallata ülesandeid ja vaadata nende staatust reaalajas.

Alustame põhiprojekti tahvli loomisest. Sellest saab teie keskne koht, kus hallata kõiki ülesandeid ja teavet. Nimetage see nii, et see kajastaks teie projekti olemust ja oleks kõigile osalejatele kergesti arusaadav.

Seejärel jagage oma põhitahvel erinevate projekti etappide või ülesannete kategooriate kaupa. Näiteks “Ideest teostuseni”, “Käimas”, “Lõpetatud”. See võimaldab teil selgelt kindlaks teha, kus iga ülesanne on projekti lõpuleviimise teel.

Nüüd liigu edasi iga ülesande või etapi jaoks kaartide loomise juurde. Lisage igale kaardile lühike, kuid informatiivne pealkiri, et aidata teil neid kiiresti ära tunda. Näiteks “Kirjuta esimene kavand”, “Vaata läbi ja tee muudatusi”.

Ärge unustage kasutada märgiseid ja värve, et liigitada ja näidata iga ülesande olulisust. See muudab teie tahvli struktureeritumaks ja organiseeritumaks.

Üks Trello peamisi aspekte on võimalus määrata igale ülesandele inimesi. Lisage osalejad igale kaardile, et muuta vastutus selgeks ja vältida arusaamatusi.

Ära unusta lisada igale kaardile kommentaare. See võimaldab salvestada kogu vajaliku teabe ja arutada iga ülesande üksikasju otse Trellos.

Iga ülesande täitmisel ärge unustage, et see liiguks sobivasse kategooriasse või faasi. See aitab teil hoida asju korrastatuna ja vaadata oma projekti edenemist.

Vaatleme Trello tasuta versiooni plusse ja miinuseid.

Trello tasuta versiooni kasutamisel on omad plussid ja miinused. Räägime sellest:

Plussid:

 1. Tasuta kogu aeg: Kõige ilmsem eelis on see, et pärast prooviperioodi ei ole kohustuslikke makseid. See tähendab, et te ei pea pärast 14- või 30-päevast prooviperioodi muretsema kulude pärast.
 2. Ulatuslikudintegratsioonivõimalused: Teiseks eeliseks on võimalus Trello hõlpsasti integreerida teiste veebirakendustega. Lisage laiendused nagu Slack, Evernote, Github, Google Drive, Dropbox, OneDrive, MailChimp, Twitter ja paljud teised, sest seda nimekirja uuendatakse pidevalt.
 3. Kujundage oma tahvlid oma maitse järgi: Trello võimaldab teil kujundada iga tahvli loominguliselt. Et see oleks veelgi parem, saate kasutada pilte tuntud fotovõrgustikust Unsplash. Kui vajate kvaliteetseid pilte, on Unsplash koos teiste tasuta pildivarude piltidega teie parim valik.
 4. Mitmekülgsus: Trello veebiversioon töötab kõigis kaasaegsetes brauserites ja on olemas ka mobiilirakendus. Pikaklahvid muudavad navigeerimise lihtsaks, pakkudes mugavat kasutajakogemust igas olukorras.

Miinused:

Trello tasuta versiooni puhul on oluline meeles pidada teatud piiranguid ja puudusi, mis võivad teie tööd mõjutada. Siin on mõned neist:

 1. Vähendatudfunktsionaalsus: Võrreldes tasuliste plaanidega on tasuta versioonil omad piirangud. See ei mõjuta aga tingimata kohe teie Trello kasutuskogemust. Valik tasuta ja tasulise versiooni vahel sõltub teie vajadustest ja projektinõuetest.
 2. Laienduste arvu piiramine: Tasuta versioonis saab paigaldada ainult kolm laiendust. Kui olete Trello keskkonnas mugavalt hakkama saanud, saate otsustada, kas vajate rohkem laiendusi.
 3. Piirangud failide üleslaadimisele: faili maksimaalne suurus on piiratud 10 MB-ga. Kuigi see on enamiku ülesannete jaoks piisav, kui teil on vaja töötada suurte failidega, võite kasutada muid failide salvestamise ja jagamise vahendeid.

Kuigi Trello tasuta versioonil on mõned piirangud, võib see siiski olla kasulik paljude projektide ja meeskondade jaoks. Oluline on mõista neid piiranguid ja teada, kuidas neid vältida, et suurendada tootlikkust.

Kuidas hallata projekte Trellos

Trellos töötades on meil võimalik hõlpsasti suhelda väikestes meeskondades ning tõhusalt kontrollida olulisi protsesse ja ülesandeid. See on eriti oluline kaugtöö puhul, kui igaüks meist keskendub oma ülesannetele, kuid peab olema ühenduses ja jälgima edusamme.

Üks esimesi samme on luua projektitahvel. Soovitan selle jagada veergudeks vastavalt protsessi etappidele. See loob struktureeritud keskkonna, kus igaüks saab hõlpsasti leida vajalikku teavet ja jälgida edusamme.

Suuremate projektide puhul on parem kasutada eraldi tahvleid. See aitab vältida ülesannete segunemist ja hoiab juhtimise puhtana. Vajaduse korral saate valida erinevaid juurdepääsutasemeid: alates piiratud arvule inimestele mõeldud privaatsetest tahvlitest kuni kõigile kättesaadavate avalike tahvliteni.

Teine kasulik funktsioon on tööruumid. Need võimaldavad teil rühmitada tahvleid teemade või meeskondade kaupa, pakkudes lihtsat juurdepääsu seotud projektidele. See on kasulik, kui teil on mitu meeskonda, millest igaühel on oma ülesanded ja projektid.

Kasutage nimekirju ka kõige väiksemate ülesannete jaoks. Need võimaldavad teil struktureerida oma töövoogu ja hõlpsasti jälgida edusamme. Nimekirju võib pidada sammudeks, mida peate projekti lõpuleviimiseks tegema.

Ärge unustage võimalust sorteerida, kopeerida ja liigutada nimekirju. See aitab teil hoida asju organiseerituna ja täita ülesandeid tõhusalt.

Kõik need funktsioonid on lihtsalt vahendid. Oluline on osata neid õigesti kasutada. Selline lähenemine võimaldab teil Trellos hõlpsasti hallata mis tahes projekti ja saavutada soovitud tulemusi.

10 Trelloga sarnast tööriista

Siin on nimekiri 10st Trelloga sarnasest tööriistast:

 1. Asana: Asana: Praktiline projektijuhtimisvahend, mis võimaldab teil luua ülesandeid, jälgida nende edenemist ja teha koostööd oma meeskonnaga.
 2. Jira: Jira: Projektijuhtimisvahend, mis on eriti populaarne tarkvaraarendajate seas. See võimaldab luua, jälgida ja lahendada ülesandeid.
 3. Esmaspäev.com: Monday: koostöö- ja projektijuhtimissüsteem, mis pakub interaktiivseid tahvleid ülesannete korraldamiseks ja meeskonna suhtlemiseks.
 4. ClickUp: Mitmekülgne projektijuhtimisvahend, mis pakub laia valikut funktsioone, sealhulgas ülesandeid, tähtaegu, Gantt-diagramme ja muud.
 5. Mõiste: Mitmekülgne tööriist töövoogude korraldamiseks, mis võimaldab teil luua tahvleid, andmebaase, märkmeid ja muud.
 6. Basecamp: Lihtne ja tõhus projektijuhtimisvahend, mis võimaldab teil suhelda oma meeskonnaga, luua ülesandeid ja määrata tähtaegu.
 7. Õhutabeli: Paindlik andmebaasi haldussüsteem, mida saab kasutada eri tüüpi tahvlite, sealhulgas ülesannete ja projektide loomiseks.
 8. Wrike: Projektijuhtimisvahend, mis võimaldab korraldada töövooge, luua ülesandeid ja jälgida nende edenemist.
 9. Todoist: Lihtne ja mugav ülesannete nimekiri, mis võimaldab teil korraldada oma töö- ja eraelu ülesannete ja projektidega.
 10. Slack: Slack: Populaarne meeskonnakommunikatsioonivahend, millel on ka funktsioonid ülesannete loomiseks ja töövoogude korraldamiseks.

Lõpuks mõned kasulikud andmed

Loodan, et see artikkel oli teile Trello mõistmisel kasulik. Olen püüdnud kirjeldada selle tööriista kõiki põhiaspekte, et saaksite seda oma projekti või ettevõtte jaoks parimal viisil kasutada.

Samuti soovitan teil lugeda järgmisi artikleid, mis võivad teile kasulikud olla:

Ärge unustage, et kui vajate täiendavat abi või nõuandeid, võite meiega alati ühendust võtta vestluse kaudu. Meil on alati hea meel teid oma projektidega aidata!

Küsimused ja vastused Trello kohta

Mille poolest erineb Trello teistest projektijuhtidest?

Trello on tuntud oma lihtsuse ja intuitiivse kanban-tahvli süsteemi poolest, mis võimaldab teil organiseerida ülesandeid kaartide kujul, liigutades neid nimekirjade vahel.

Millised on Trello kasutamise eelised meeskonnatööks?

Trello võimaldab meeskondadel tõhusalt koos töötada, jälgides eri liikmete poolt lahendatavate ülesannete staatust ning pakkudes kasutajasõbralikku kasutajaliidest ideede jagamiseks ja ülesannete kommenteerimiseks.

Kuidas korraldada ülesandeid Trellos?

Ülesandeid saab organiseerida, luues Kanbani tahvlile erinevaid nimekirju ja paigutades kaardid konkreetsete ülesannetega vastavalt nende staatusele.

Kas Trellot saab integreerida teiste tööriistadega?

Jah, Trellot saab integreerida paljude teiste populaarsete teenustega, nagu Slack, Google Drive, GitHub ja paljud teised.

Kas Trellot on võimalik kasutada tasuta?

Jah, Trello pakub tasuta põhipaketti, millel on mõned piirangud, kuid mis võib vastata väikeste meeskondade ja projektide vajadustele.

Millised funktsioonid on Trello tasuta versioonis saadaval?

Trello tasuta versioonis saate luua tahvleid, lisada kasutajaid meeskondadesse, luua nimekirju ja lisada kaarte.

Kuidas saab Trello funktsionaalsust laiendada?

Saate Trello funktsionaalsust laiendada, paigaldades erinevaid rakendusi ja laiendusi Trello Power-Upsist.

Kas Trellos on võimalik luua kohandatud tahvli malle?

Jah, Trello võimaldab teil luua kohandatud tahvlimalle, mida saate kasutada uute projektide kiireks loomiseks.

Kas Trello jaoks on olemas mobiilirakendusi?

Jah, Trellol on iOS-i ja Androidi jaoks olemas mobiilirakendused, mis võimaldavad teil oma ülesannetega kursis olla ka siis, kui olete teel.

Millised on Trello kasutamise eelised isiklikuks kasutamiseks?

Trello võib olla kasulik isiklike ülesannete, ülesannete nimekirjade ja plaanide organiseerimiseks, aidates teil oma aega ja ülesandeid tõhusalt hallata.

About the Author

Andrii Kostashchuk

Andriil on kogemus programmeerimisega erinevates keeltes erinevatele platvormidele ja süsteemidele. Ta on veetnud rohkem kui 8 aastat internetisfääris, töötades erinevate CMS-idega, nagu näiteks: Opencart, Drupal, Joomla ja muidugi kõige populaarsem sisuhaldussüsteem WordPress.

View All Articles